Ekonomiczna, lecz w pełni funkcjonalna wersja klasycznego kalendarza trójdzielnego.
Często zamawiany przez mniej wymagających klientów - szukających tańszej formy reklamy dla każdego Twojego klienta.

Bardzo popularna i atrakcyjna forma całorocznej reklamy. Zrywane kalendarium z imieninami i numerami tygodni to najpraktyczniejsze rozwiązanie w każdej firmie.
Nakład 100 szt.
Nakład 100 szt. to idealny kompromis między opłacalnym nakładem w druku offsetowym a potrzebami klientów. To ilość, która pozwoli na skuteczną reklamę małej i średniej firmy. Większe firmy zwykle zamawiają większą ilość pakietów kalendarzy trójdzielnych.


Wymiary 290x640 mm (po rozłożeniu)
Optymalny wymiar pozwalający umieścić kalendarz w dowolnym miejscu biura, gdzie z pewnością zostanie dostrzeżony przez kontrahentów.


Główka kalendarza
Główka kalendarza drukowana jest techniką offsetową full kolor (CMYK). Zadruk full kolor pozwala na dowolne opracowanie graficzne, czyli umieszczenie znaków firmowych, zdjęć, tekstów w dowolnych kolorach.
Istnieje opcjonalnie możliwość zastosowania kolorów Pantone (np. srebrny, złoty) za dodatkową opłatą.


Główka drukowana jest na sztywnym kartonie 300g/m2. Druk na tym kartonie zapewnia bardzo dobrą jakość kolorów i wysoką trwałość główki.
Dodatkowym wzmocnieniem zapobiegającym deformacji główki jest klejona zakładka w jej górnej części.
Tutaj znajduje się również otwór umożliwiający zawieszenie kalendarza.


Dodatkowo główka foliowania jest folią błysk. Folia błysk zdecydowanie ożywia kolor. Foliowanie zabezpiecza główkę kalendarza i zwiększa jego trwałość. Folia chroni lepiej niż lakier UV, ponieważ jest bardziej elastyczna i trwała.

Główka połączona jest z kalendarium zszywkami introligatorskimi. Gwarantuje to trwałość połączenia główki z kalendarium.


Plecki kalendarza
Kalendarz ECONO nie posiada klasycznych tekturowych plecków. Kalendarium przytwierdzone jest bezpośrednio do główki kalendarza.

Kalendarium
Kalendarz zawiera 3 kalendaria (poprzedni, aktualny, kolejny miesiąc) wydrukowane na jednym arkuszu. Kalendaria drukowane są na papierze offsetowym 80g/m2 w kolorystyce czerwono-czarnej. Zgodnie z Państwa sugestiami w tym roku proponujemy nowy bardziej czytelny wzór kalendariów.

Kalendaria są przytwierdzone bezpośrednio do główki kalendarza za pomocą zszywek introligatorskich. W górnej części (tuż przy główce kalendarza) kalendarium jest perforowane, co ułatwia zrywanie kart kalendarza.


Opakowanie w cenie
Każdy komplet dostarczany jest do Państwa w dopasowanym pudełku z tektury falistej.
Dodatkowo przesyłka foliowana jest folią stretch zabezpieczającą przed wilgocią.
Waga produktu (100szt.) - 28 kg