Kalendarz trójdzielny Maxi to duża powierzchnia przeznaczona na reklame Twojego klienta. Główka kalendarza jak i plecki w całości przeznaczone są pod indywidualny zadruk full kolor !

Miejsce na reklamę to nie tylko główka jak w klasycznym kalendarzu trójdzielnym, ale również przestrzeń pomiędzy kalendariami jak i na dole - pod kalendariami. Zrywane kalendarium z imieninami i numerami tygodni oraz okienkiem wskazującym aktualną datę to najpraktyczniejsze rozwiązanie w każdej firmie.

Nowością w tym sezonie jest zmieniony projekt kalendariów - teraz bardziej czytelny.


Nakład 100 szt.
Nakład 100 szt. to idealny kompromis między opłacalnym nakładem w druku offsetowym a potrzebami klientów. To ilość, która pozwoli na skuteczną reklamę małej i średniej firmy. Większe firmy zwykle zamawiają większą ilość pakietów kalendarzy trójdzielnych.


Wymiary 310x855 mm (po rozłożeniu)
Wymiar MAXI - bardzo duża powierzchnia przeznaczona pod nadruk reklamowy. Kalendarz z pewnością zostanie dostrzeżony przez kontrahentów.


Główka/Plecki kalendarza
Główka stanowi integralną część z pleckami kalendarza - całość zadrukowana jest techniką offsetową full kolor (CMYK). Zadruk full kolor pozwala na dowolne opracowanie graficzne, czyli umieszczenie znaków firmowych, zdjęć, tekstów w dowolnych kolorach.
Opcjonalnie możliwość zastosowania kolorów Pantone (np. srebrny, złoty) za dodatkową opłatą 300zł/1 kolor Pantone bez względu na nakład drukowanych kalendarzy.


Kalendarz posiada bardzo dużą powierzchnię pod nadruk reklamowy - całą główkę, powierzchnie pomiędzy kalendariami, oraz powierzchnię poniżej kalendariów.

Główka z pleckami drukowana jest na sztywnym kartonie 300g/m2. Druk na tym kartonie zapewnia bardzo dobrą jakość kolorów i wysoką trwałość główki.

Dodatkowo główka i plecki foliowane są folią błysk. Folia błysk zdecydowanie ożywia kolor. Foliowanie zabezpiecza główkę kalendarza i zwiększa jego trwałość. Folia chroni lepiej niż lakier UV, ponieważ jest bardziej elastyczna i trwała.


Plecki kalendarza składają się z dwóch elementów klejonych klejem na gorąco pod pierwszym kalendarium. Klejenie dwóch części plecków jest praktycznie niewidoczne.


Kalendarium
Kalendarz zawiera 3 oddzielne kalendaria umieszczone na składanych tekturowych pleckach.
Kalendaria drukowane są na papierze offsetowym 80g/m2 w kolorystyce czerwono-czarnej. Zgodnie z Państwa sugestiami w tym roku proponujemy nowy bardziej czytelny wzór kalendariów.
W komplecie znajduje się praktyczne okienko wskazujące aktualną datę.

W tym sezonie ulepszyliśmy sposób przyklejania kalendarium do kalendarza. Kalendaria do plecków przyklejane jest za pomocą specjalnej, wytrzymałej taśmy klejącej.Koperta gratis
Do każdego kalendarza gratis dodajemy białą kopertę. Tak zapakowany kalendarz gotowy jest do wysłania pocztą lub wręczenia klientowi.


Opakowanie w cenie
Każdy komplet dostarczany jest do Państwa w dopasowanym pudełku z tektury falistej.
Dodatkowo przesyłka foliowana jest folią stretch zabezpieczającą przed wilgocią.
Waga produktu (100szt.) - 30 kg