Wersja Mini kalendarza trójdzielnego - zamawiana przez klientów ze względu na mniejszy, poręczniejszy wymiar - często bowiem dla pełnowymiarowego kalendarza trójdzielnego brakuje miejsca na ścianie.

Indywidualny zadruk główki/pleców kalendarza pozwala na skuteczną, całoroczną reklamę firmy. Zrywane kalendarium z imieninami i numerami tygodni to praktyczne rozwiązanie w każdej firmie.


Nakład 100 szt.
Nakład 100 szt. to idealny kompromis między opłacalnym nakładem w druku offsetowym a potrzebami klientów. To ilość, która pozwoli na skuteczną reklamę małej i średniej firmy.


Wymiary 235x335mm
Bardzo praktyczny wymiar kalendarza - idealny kalendarz dla osób którym brakuje miejsca na powieszenie pełnowymiarowego kalendarza trójdzielnego.


Główka/Plecki kalendarza
Główka kalendarza drukowana jest techniką offsetową full kolor (CMYK). Zadruk full kolor pozwala na dowolne opracowanie graficzne, czyli umieszczenie znaków firmowych, zdjęć, tekstów w dowolnych kolorach.
Opcjonalnie możliwość zastosowania kolorów Pantone (np. srebrny, złoty) za dodatkową opłatą 300zł/1 kolor Pantone bez wględu na nakład drukowanych kalendarzy.

Główka drukowana jest na sztywnym kartonie 300g/m2. Druk na tym kartonie zapewnia bardzo dobrą jakość kolorów i wysoką trwałość główki. W górnej częsci główki znajduje się otwór umożliwiający zawieszenie kalendarza.

Dodatkowo główka foliowania jest folią błysk. Folia błysk zdecydowanie ożywia kolor. Foliowanie zabezpiecza główkę kalendarza i zwiększa jego trwałość. Folia chroni lepiej niż lakier UV, ponieważ jest bardziej elastyczna i trwała.

Główka kalendarza jest jednocześnie jego pleckami - do główki w jej dolnej części przyklejone jest kalendarium.

Kalendarium
Kalendarz zawiera 3 kalendaria (poprzedni, aktualny, kolejny miesiąc) wydrukowane na jednym arkuszu. Kalendaria drukowane są na papierze offsetowym 80g/m2 w kolorystyce czerwono-czarnej.

Kalendaria są przyklejone bezpośrednio do główki kalendarza klejem na gorąco. Zapewnia to bardzo dobre sklejenie kalendarium do główki.
W tym sezonie ulepszyliśmy sposób przyklejania kalendarium do kalendarza. Kalendaria do plecków przyklejane jest za pomocą specjalnej, wytrzymałej taśmy klejącej.
Opakowanie w cenie
Każdy komplet dostarczany jest do Państwa w dopasowanym pudełku z tektury falistej.
Dodatkowo przesyłka foliowana jest folią stretch zabezpieczającą przed wilgocią.
Waga produktu (100szt.) - 15 kg