Klasyczny kalendarz trójdzielny
Z indywidualną główką w pełnym kolorze to idealna forma reklamy dla każdego Twojego klienta.

Bardzo popularna i atrakcyjna forma całorocznej reklamy. Zrywane kalendarium z imieninami i numerami tygodni oraz okienkami wskazującymi aktualną datę to najpraktyczniejsze rozwiązanie w każdej firmie.
Dodatkowo całe plecki zadrukowane są neutralnym szarym kolorem podnoszącym estetykę plecków kalendarza.
Nakład 50/100 szt.
Nakład 50/100 szt. to idealny kompromis między opłacalnym nakładem w druku offsetowym a potrzebami klientów. To ilość, która pozwoli na skuteczną reklamę małej i średniej firmy. Większe firmy zwykle zamawiają większą ilość pakietów kalendarzy trójdzielnych.


Wymiary 310x680 mm (po rozłożeniu)
Optymalny wymiar pozwalający umieścić kalendarz w dowolnym miejscu biura, gdzie z pewnością zostanie dostrzeżony przez kontrahentów.


Główka kalendarza
Główka kalendarza drukowana jest techniką offsetową full kolor (CMYK). Zadruk full kolor pozwala na dowolne opracowanie graficzne, czyli umieszczenie znaków firmowych, zdjęć, tekstów w dowolnych kolorach.
Opcjonalnie możliwość zastosowania kolorów Pantone (np. srebrny, złoty) za dodatkową opłatą 300zł/1 kolor pantone bez wględu na nakład drukowanych kalendarzy.

Główka drukowana jest na sztywnym kartonie 300g/m2. Druk na tym kartonie zapewnia bardzo dobrą jakość kolorów i wysoką trwałość główki.
Dodatkowym wzmocnieniem zapobiegającym deformacji główki jest klejona zakładka w jej górnej części.
Tutaj znajduje się również otwór umożliwiający zawieszenie kalendarza.

Dodatkowo główka foliowania jest folią błysk. Folia błysk zdecydowanie ożywia kolor. Foliowanie zabezpiecza główkę kalendarza i zwiększa jego trwałość. Folia chroni lepiej niż lakier UV, ponieważ jest bardziej elastyczna i trwała.

Z tyłu główki na zakładce przewidziane jest miejsce na druk logo klienta i danych adresowych.
Po umieszczeniu kalendarza w kopercie pole to jest widoczne przez okienko.

Główka klejona jest z pleckami kalendarza klejem na gorąco. Dodatkowo powierzchnia klejenia główki z pleckami jest delikatnie perforowana. Zapewnia to bardzo dobre sklejenie tych elementów.


Plecki kalendarza
Plecki wykonane są z jednostronnie bielonej tektury o gramaturze 350g/m2. Dodatkowo plecki zadrukowane są neutralnie szarą farbą Pantone co podnosi estetykę plecków. Szary zadruk pasuje do każdej wersji kolorystycznej główki.

Kalendarium
Kalendarz zawiera 3 oddzielne kalendaria umieszczone na składanych tekturowych pleckach.
Kalendaria drukowane są na papierze offsetowym 80g/m2 w kolorystyce czerwono-czarnej. Zgodnie z Państwa sugestiami w tym roku proponujemy nowy bardziej czytelny wzór kalendariów.
W komplecie znajduje się praktyczne okienko wskazujące aktualną datę.

W tym sezonie ulepszyliśmy sposób przyklejania kalendarium do kalendarza. Kalendaria do plecków przyklejane jest za pomocą specjalnej, wytrzymałej taśmy klejącej.


Koperta gratis
Do każdego kalendarza gratis dodajemy białą kopertę z okienkiem. Jest ona dopasowana wymiarami do złożonego kalendarza. Przez okienko widoczne jest pole zadrukowane na zakładce główki kalendarza. Można tam umieścić np. logo i dane teleadresowe. Tak zapakowany kalendarz gotowy jest do wysłania pocztą lub wręczenia klientowi.Opakowanie w cenie
Każdy komplet dostarczany jest do Państwa w dopasowanym pudełku z tektury falistej.
Dodatkowo przesyłka foliowana jest folią stretch zabezpieczającą przed wilgocią.
Waga produktu (100szt.) - 26 kg