Klasyczny kalendarz trójdzielny z indywidualną główką w pełnym kolorze to idealna forma reklamy dla każdego Twojego klienta.

Kalendarz posiada dodatkowe miejsca na reklamę ponizej kalendariów. Zrywane kalendarium z imieninami i numerami tygodni oraz okienkiem wskazującym aktualną datę to najpraktyczniejsze rozwiązanie w każdej firmie.

Dodatkowo całe plecki zadrukowane są neutralnym szarym kolorem podnoszącym estetykę plecków kalendarza.Nakład 50/100 szt.
Nakład 50/100 szt. to idealny kompromis między opłacalnym nakładem w druku offsetowym a potrzebami klientów. To ilość, która pozwoli na skuteczną reklamę małej i średniej firmy. Większe firmy zwykle zamawiają większą ilość pakietów kalendarzy trójdzielnych.


Wymiary 310x755 mm (po rozłożeniu)
Optymalny wymiar pozwalający umieścić kalendarz w dowolnym miejscu biura, gdzie z pewnością zostanie dostrzeżony przez kontrahentów.


Główka kalendarz (wymiar 310x200mm)
Główka kalendarza drukowana jest techniką offsetową full kolor (CMYK). Zadruk full kolor pozwala na dowolne opracowanie graficzne, czyli umieszczenie znaków firmowych, zdjęć, tekstów w dowolnych kolorach.
Opcjonalnie możliwość zastosowania kolorów Pantone (np. srebrny, złoty) za dodatkową opłatą 300zł/1 kolor Pantone bez wględu na nakład drukowanych kalendarzy. Wymiar główki - 200x310mm.


Główka drukowana jest na sztywnym kartonie 300g/m2. Druk na tym kartonie zapewnia bardzo dobrą jakość kolorów i wysoką trwałość główki.
Dodatkowym wzmocnieniem zapobiegającym deformacji główki jest klejona zakładka w jej górnej części.
Tutaj znajduje się również otwór umożliwiający zawieszenie kalendarza.


Dodatkowo główka foliowania jest folią błysk. Folia błysk zdecydowanie ożywia kolor. Foliowanie zabezpiecza główkę kalendarza i zwiększa jego trwałość. Folia chroni lepiej niż lakier UV, ponieważ jest bardziej elastyczna i trwała.

Z tyłu główki na zakładce przewidziane jest miejsce na druk logo klienta i danych adresowych.
Po umieszczeniu kalendarza w kopercie pole to jest widoczne przez okienko.

Główka klejona jest z pleckami kalendarza klejem na gorąco. Dodatkowo powierzchnia klejenia główki z pleckami jest delikatnie perforowana. Zapewnia to bardzo dobre sklejenie tych elementów.


Dodatkowa reklama pod kalendarium (wymiar 310x75mm)
Pod kalendarium znajduje się doklejane do plecków miejsce na dodatkowo reklamę. Wymiar doklejki - 75x310mm.
Technika druku i wykończenie doklejki jest identyczne jak główki kalendarza (karton 300g/m2, zadruk full kolor, foliowanie folią błysk).


Doklejka reklamowa sklejona jest z pleckami kalendarza klejem na gorąco. Dodatkowo powierzchnia klejenia z pleckami jest delikatnie perforowana. Zapewnia to bardzo dobre sklejenie tych elementów.

Plecki kalendarza
Plecki wykonane są z jednostronnie bielonej tektury o gramaturze 350g/m2. Dodatkowo plecki zadrukowane są neutralnie szarą farbą Pantone co podnosi estetykę plecków. Szary zadruk pasuje do każdej wersji kolorystycznej główki.

Kalendarium
Kalendarz zawiera 3 oddzielne kalendaria umieszczone na składanych tekturowych pleckach.
Kalendaria drukowane są na papierze offsetowym 80g/m2 w kolorystyce czerwono-czarnej. Zgodnie z Państwa sugestiami w tym roku proponujemy nowy bardziej czytelny wzór kalendariów.
W komplecie znajduje się praktyczne okienko wskazujące aktualną datę.

W tym sezonie ulepszyliśmy sposób przyklejania kalendarium do kalendarza. Kalendaria do plecków przyklejane jest za pomocą specjalnej, wytrzymałej taśmy klejącej.


Koperta gratis
Do każdego kalendarza gratis dodajemy białą kopertę z okienkiem. Jest ona dopasowana wymiarami do złożonego kalendarza. Przez okienko widoczne jest pole zadrukowane na zakładce główki kalendarza. Można tam umieścić np. logo i dane teleadresowe. Tak zapakowany kalendarz gotowy jest do wysłania pocztą lub wręczenia klientowi.Opakowanie w cenie
Każdy komplet dostarczany jest do Państwa w dopasowanym pudełku z tektury falistej.
Dodatkowo przesyłka foliowana jest folią stretch zabezpieczającą przed wilgocią.
Waga produktu (100szt.) - 27 kg