Bardzo popularna i atrakcyjna forma całorocznej reklamy. Klasyczny kalendarz trójdzielny z indywidualną wypukłą główką w pełnym kolorze to idealna forma reklamy dla każdego Twojego klienta. Główka dzięki, zabiegowi kaszerowania nabiera efektu wypukłości.Zrywane kalendarium z imieninami i numerami tygodni oraz okienkami wskazującymi aktualną datę to najpraktyczniejsze rozwiązanie w każdej firmie.

Kalendarz w wersji PLUS posiada dodatkowe miejsce reklamowe poniżej kalendarium, dzięki czemu ma większą powierzchnię reklamową. Doklejka od spodu nie jest jednak wypukła.


Nakład 50 szt.
Nakład 50 szt. to idealny kompromis między opłacalnym nakładem w druku cyfrowym a potrzebami klientów. To ilość która pozwoli na skuteczna reklamę małej firmy.Wymiary 310x765 mm (po rozłożeniu)
Optymalny wymiar pozwalający umieścić kalendarz w dowolnym miejscu biura, gdzie z pewnością zostanie dostrzeżony przez kontrahentów.


Główka kalendarza
Główka kalendarza drukowana jest techniką cyfrową full kolor (CMYK). Zadruk full kolor pozwala na dowolne opracowanie graficzne, czyli umieszczenie znaków firmowych, zdjęć, tekstów w dowolnych kolorach.

Dodatkowo główka foliowania jest folią błysk. Folia błysk zdecydowanie ożywia kolor. Foliowanie zabezpiecza główkę kalendarza i zwiększa jego trwałość. Folia chroni lepiej niż lakier UV, ponieważ jest bardziej elastyczna i trwała.

Główka drukowana jest na papierze satynowym 160g/m2. Następnie jest foliowana, wykrawana i oklejana. Pomiędzy tekturą a zadrukowaną główką umieszczana jest gąbka introligatorska, nadająca efekt wypukłości główki.
W górnej części główki znajduje się otwór umożliwiający zawieszenie kalendarza.Główka klejona jest z pleckami kalendarza klejem na gorąco. Dodatkowo powierzchnia klejenia główki z pleckami jest delikatnie perforowana. Zapewnia to bardzo dobre sklejenie tych elementów.Plecki kalendarza
Plecki wykonane są z jednostronnie bielonej tektury o gramaturze 350g/m2. Dodatkowo plecki zadrukowane są neutralnie szarą farbą Pantone co podnosi estetykę plecków. Szary zadruk pasuje do każdej wersji kolorystycznej główki.Dodatkowa reklama pod kalendarium (wymiar 310x75 mm)
Pod kalendarium znajduje się doklejane do plecków miejsce na dodatkowo reklamę. Wymiar doklejki - 75x310mm. Technika druku i wykończenie doklejki: karton 300g/m2, zadruk full kolor, foliowanie folią błysk. Doklejka od spodu nie jest jednak wypukła.
Kalendarium
Kalendarz zawiera 3 oddzielne kalendaria umieszczone na składanych tekturowych pleckach. W tym sezonie ulepszyliśmy sposób przyklejania kalendarium do kalendarza. Kalendaria do plecków przyklejane jest za pomocą specjalnej, wytrzymałej taśmy klejącej. Kalendaria drukowane są na papierze offsetowym 80g/m2 w kolorystyce czerwono-czarnej.
W komplecie znajduje się praktyczne okienko wskazujące aktualną datę.
W cenie każdego:

Opakowanie w cenie:
Każdy komplet dostarczany jest do Państwa w dopasowanym pudełku z tektury falistej.
Dodatkowo przesyłka foliowana jest folią stretch zabezpieczającą przed wilgocią.
Waga produktu - 50 szt. - 27 kg