Kalendarz Biurkowy - całoroczna forma reklamy dla każdej firmy. Optymalna ilość 500 szt. oraz atrakcyjna cena pozwoli małym nakładem finansowym pozostawić reklamę na wielu biurkach kontrahentów.
Praktyczne kalendarium zawierające najistotniejsze informacje jak numery tygodni oraz imieniny podnosi walory użytkowe kalendarza.
Istnieje również opcja zamówienia kalendarzy bez kalendarium - czyli prezentera biurkowego


 • Wymiar: 130 x 90 mm (po złożeniu)
 • Poręczny wymiar kalendarza, dla którego łatwo znaleźć miejsce na biurku.
 • Full kolor 4/0 CMYK
 • Sztywny karton 300g
 • Druk na tym papierze zapewnia bardzo dobrą jakość kolorów i dużą trwałość kalendarza.
 • Folia błysk jednostronnie
 • Kalendarium
 • Nakład 500 sztuk
 • Nakład 500 szt. to idealny kompromis między opłacalnym nakładem w druku offsetowym a potrzebami klientów.


  Podstawa kalendarza
  Podstawa kalendarza drukowana jest techniką offsetową full kolor (CMYK). Zadruk full kolor pozwala na dowolne opracowanie graficzne, czyli umieszczenie znaków firmowych, zdjęć, tekstów w dowolnych kolorach. Opcjonalnie możliwość zastosowania kolorów Pantone (np. srebrny, złoty) za dodatkową opłatą 300 zł/1 kolor Pantone bez względu na nakład drukowanych kalendarzy.

  Podstawa kalendarza drukowana jest na sztywnym kartonie 300g/m2. Druk na tym kartonie zapewnia bardzo dobrą jakość kolorów i wysoką trwałość podstawy.
  Dodatkowo podstawa foliowana jest folią błysk. Folia błysk zdecydowanie ożywia kolor.
  Foliowanie zabezpiecza podstawę kalendarza i zwiększa jego trwałość. Folia chroni lepiej niż lakier UV, ponieważ jest bardziej elastyczna i trwała.

  Dzięki temu, że podstawa nie jest na stałe klejona w dolnej części, kalendarz przed złożeniem jest płaski - bardzo łatwo go wysłać do swoich klientów w zwykłej kopercie.
  Podstawa jest w ten sposób zaprojektowana, że składanie kalendarza jest bardzo proste - wystarczy złożyć podstawę wzdłuż bigów oraz zapiąć w dolnej części podstawy.


  Kalendarium
  Do podstawy kalendarza doklejone jest 12-kartkowe, miesięczne kalendarium. Kalendarium zawiera numery tygodni oraz imieniny.
  Kalendaria drukowane są na papierze offsetowym 80g/m2 w kolorystyce czerwono-czarnej.

  Opcja bez kalendarium - prezenter biurkowy
  Prezenter biurkowy bez kalendarium możesz postawić w restauracji, kawiarni, przy okienku kasowym lub w biurze - wszędzie tam gdzie potencjalny klient spędza więcej niż chwilę i właśnie wtedy możesz skutecznie przyciągnąć jego uwagę.
  W cenie każdego kompletu:

  Opakowanie w cenie
  Każdy komplet dostaczany jest do Państwa w dopasowanym pudełku z tektury falistej.
  Dodatkowo przesyłka foliowana jest folią stretch zabezpieczającą przed wilgocią.
  Waga produktu (500szt.) - 9 kg