Kalendarz Biurkowy XL - całoroczna forma reklamy dla każdej firmy. Nowy, powiększony format daje więcej możliwości na opracowanie projektu. Dzięki niemu miejsce na reklamę mamy po obu stronach kalendarza. Dodatkowo kalendarz biurkowy XL mogą Państwo zamówić już od 100 sztuk! Atrakcyjna cena pozwoli małym nakładem finansowym pozostawić reklamę na biurkach wielu kontrahentów.

Praktyczne kalendarium zawierające najistotniejsze informacje jak numery tygodni oraz imieniny podnosi walory użytkowe kalendarza.
Istnieje również opcja zamówienia kalendarzy bez kalendarium - czyli prezentera biurkowego


 • Wymiar: 165 x 90 mm (po złożeniu)
 • Większy format kalendarza pozwala na umieszczenie reklamy obok kalendarium
 • Full kolor 4/0 CMYK
 • Sztywny karton 300g
 • Druk na tym papierze zapewnia bardzo dobrą jakość kolorów i dużą trwałość kalendarza.
 • Folia błysk jednostronnie
 • Kalendarium
 • Nakład: 100 / 200 /500 sztuk
 • Nakład 100 sztuk jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla małych i średnich firm.

  Podstawa kalendarza
  Podstawa kalendarza drukowana jest techniką offsetową full kolor (CMYK). Zadruk full kolor pozwala na dowolne opracowanie graficzne, czyli umieszczenie znaków firmowych, zdjęć, tekstów w dowolnych kolorach. Kalendarz, dzięki zwiększonym wymiarom dodatkowo posiada atrakcyjne miejsce reklamowe obok kalendarium.


  Podstawa kalendarza drukowana jest na sztywnym kartonie 300g/m2. Druk na tym kartonie zapewnia bardzo dobrą jakość kolorów i wysoką trwałość podstawy. Dodatkowo podstawa foliowana jest folią błysk. Folia błysk zdecydowanie ożywia kolor.
  Foliowanie zabezpiecza podstawę kalendarza i zwiększa jego trwałość. Folia chroni lepiej niż lakier UV, ponieważ jest bardziej elastyczna i trwała.
  Dzięki temu, że podstawa nie jest na stałe klejona w dolnej części, kalendarz przed złożeniem jest płaski - bardzo łatwo go wysłać do swoich klientów w zwykłej kopercie.
  Podstawa jest w ten sposób zaprojektowana, że składanie kalendarza jest bardzo proste - wystarczy złożyć podstawę wzdłuż bigów oraz zapiąć w dolnej części podstawy.

  Kalendarium
  Do podstawy kalendarza doklejone jest 12-kartkowe, miesięczne kalendarium. Kalendarium zawiera numery tygodni oraz imieniny.
  Kalendaria drukowane są na papierze offsetowym 80g/m2 w kolorystyce czerwono-czarnej. Jego wymiary to: 115 x 69 mm. Rozmieszczenie kalendarium jest dowolne, należy je jednak oznaczyć w pliku z projektem.


  Opcja bez kalendarium - prezenter biurkowy
  Prezenter biurkowy bez kalendarium możesz postawić w restauracji, kawiarni, przy okienku kasowym lub w biurze - wszędzie tam gdzie potencjalny klient spędza więcej niż chwilę i właśnie wtedy możesz skutecznie przyciągnąć jego uwagę.
  Dodatkowe możliwości:
  Istnieje opcjonalnie możliwość zastosowania kolorów Pantone (np. srebrny, złoty) za dodatkową opłatą:
  - 300 zł/1 kolor Pantone jednostronnie bez względu na nakład drukowanych kalendarzy.
  - 450 zł/1 kolor Pantone dwustronnie bez względu na nakład drukowanych kalendarzy.

  W cenie każdego kompletu:

  Opakowanie w cenie
  Każdy komplet dostaczany jest do Państwa w dopasowanym pudełku z tektury falistej.
  Dodatkowo przesyłka foliowana jest folią stretch zabezpieczającą przed wilgocią.
  Waga produktu - 100 szt. - 2 kg, 200 szt. - 4 kg, 500 szt. - 10 kg