Przyciąga, informuje, a czasem szokuje... Plakat reklamowy to jeden z najbardziej popularnych nośników wizualnej reklamy. Znakomicie sprawdza się nie tylko w biurze, ale również na otwartej przestrzeni. Nadaje się zarówno do promocji osób, produktów jak i organizowanych imprez.
Dobrze zaprojektowany i widoczny będzie skutecznym, a jednocześnie stosunkowo tanim sposobem na dotarcie do potencjalnego odbiorcy. Nasze plakaty drukowane są na papierze kredowym o gramaturze 170g / m2, w bardzo popularnym formacie B2.
Dla wzmocnienia jakości wydruku plakat jest dodatkowo foliowany. Foliowanie wykonujemy jednostronnie - folią błyszczącą.

Zapraszamy również do zapozniania się z ofertą tańszego, niefoliowanego Plakatu B2

Aby zamówić plakat listwowany - skorzystaj z oferty kalendarzy ściennych.

 • Wymiar: 690 x 480 mm
 • 4/0 full kolor CMYK
 • papier kredowy 170 g/m2
 • Papier kredowany o gramaturze 170g to idealny rodzaj papieru na plakat.
  Stosowany przez nas papier jest trzykrotnie powlekany, co bardzo korzystnie wpływa na jego jakość..
 • folia błysk jednostronnie
 • nakład 100 / 200 /300 / 500 / 1000


 • Foliowanie
  Plakat foliowany jest folią błysk. Zdecydowanie ożywia i wzmacnia ona kolory. Foliowanie zabezpiecza też kalendarz i zwiększa jego trwałość. Folia chroni lepiej niż lakier UV, ponieważ jest bardziej elastyczna i trwała.


  Nakład już od 100 sztuk.
  Nakład już od 100 szt. to idealny kompromis między opłacalnym nakładem w druku offsetowym a potrzebami klientów. To ilość, która pozwoli na skuteczną reklamę małej i średniej firmy. Większe firmy zwykle zamawiają większą ilość plakatów.

  Wymiary 690x480mm
  Optymalny wymiar pozwalający umieścić plakat w dowolnym miejscu biura, gdzie z pewnością zostanie dostrzeżony przez kontrahentów.

  Pantone
  Opcjonalnie możliwość zastosowania kolorów Pantone (np. srebrny, złoty) za dodatkową opłatą

  Opakowanie w cenie
  Każdy komplet plakatów dostarczany jest do Państwa w specjalnie zabezpieczonej i dopasowanej tubie, która zapobiega przed ich zniszczeniem. Dodatkowo przesyłka jest foliowana folią stretch zabezpieczającą przesyłkę przed wilgocią.
  Waga produktu (100 szt.) - 11 kg.