Notes to podstawowy element wyposażenia każdego biurka. Bardzo praktyczny do notowania krótkich informacji. Często kartkę z informacją wręczamy klientowi - notes z indywidualnym nadrukiem reklamowym jest świetną okazją do promocji firmy. Większe notesy (format A4), często stosowane są jako bloki konferencyjne do notowania większych ilości informacji - używane na szkoleniach, konferencjach itp.

 • papier offset 80g
 • full kolor 4+0
 • 50 kartek w notesie
 • klejone od góry
 • nakład: od 100 sztuk • Nakład 100 notesów (50 kartek w notesie)
  Optymalny nakład dla małych i średnich firm. Łącznie 5000 kartek do notowania wszelkich informacji.
  nakad1.jpg

  Papier offset 80g
  Notesy drukowane są na wysokobielonym papierze offsetowym 80g. Druk na tym papierze zapewnia bardzo dobrą jakość koloru.
  papier.jpg

  Różnorodność formatów
  Zależnie od zapotrzebowania klientów realizujemy zamówienia notesów w 5 różnych formatach: A4 (297x210mm), A5 (210x148mm), A6 (148x105mm), A7 (105x74mm) oraz 9,5x9,5cm (format dostosowany do często używanych standow na notesy - np z plexi). Formaty A4 i A5 mogą służyć jako bloki konferencyjne, mniejsze formaty jako podręczne notesy do zapisków.


  Full kolor jednostronnie
  Druk w full kolorze pozwala na dowolne zaprojektowanie notesu, loga firmy, zdjęcia itp.

  Introligatornia
  Notesy klejone są na górnej krawędzi specjalnym elastycznym klejem o wysokiej wytrzymałości. Na spodzie każdego notesu przyklejony jest karton, który usztywnia notes i zwiększa jego trwałość.
  introligatornia.jpg

  Dodatkowe możliwości:

  Brak klejenia
  Istnieje możliwość, aby notesy nie były klejone (luźne kartki) Opcja ta jest odpowiednia dla standów plexi na kartki notesowe. Brak klejenia jest też przydatny gdy notesowe kartki chcemy wykorzystać jako ulotki jednostronne lub papiery firmowe w mniejszym formacie.
  mozliwosci.jpg

  W cenie każdego kompletu notesów:

  Solidne pudełko
  Każdy komplet dostarczany jest do Państwa w dopasowanym pudełku.
  Waga produktu (dla 100szt.): A4 - 28 kg, A5 - 14 kg, A6 - 7 kg
  opakowanie.jpg